Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 11 Kasım 2020

ABONE OL

KÜLTÜR VE SANAT ŞEHİR EKRANI’NDA HAYAT BULUYOR

Yeni yayın dönemine özel hazırladığı kültürel etkinliklerin yanı sıra sosyal hayata dair oluşturduğu içerikleri ve birbirinden değerli konuklarıyla, kültür ve sanata dair her şey “Şehir Ekranı”nda hayat buluyor.

Esenler Belediyesi’nin dijital yayın platformlarından birisi olan “Şehir Ekranı”, youtube üzerinden yaptığı yayınlarla 7/24 izleyiciyle buluşuyor. Kültür ve sanatın hayat bulduğu bir platform olan Şehir Ekranı, yeni yayın dönemine özel olarak hazırladığı içerikleri, vatandaşın beğenisine sunuyor.

 

TÜM ETKİNLİKER DİJİTAL PLATFORMDA

 

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün “Yunus Emre Kültür Sanat Sezonu”na özel olarak düzenlediği etkinlikler, vatandaşların pandemi sürecinde kültür ve sanattan kopmaması için “Şehir Ekranı” aracılığıyla izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Alınan özel tedbirlerle yeni normal kapsamında yapılacak kültür sanat etkinliklerine katılamayan sanatseverler, kanal üzerinden etkinlikleri takip etme imkanı buluyor.

 

Kültür sanat ve yaşam kanalı halinde tematik bir yayıncılık kurgulayan Şehir Ekranı’nın yeni yayın dönemindeki programları ise şu şekilde:

 

Tarih programı – Ahmet Anapalı ve Şeref Yumurtacı ile Sır Katibi

Bilim programı – Bil Baştan

Aile ve Kadına yönelik program -Saliha Erdim ile Hanımefendi

Müzik programı- Entrümanların Dili (Sedat Anar, Damla Anar)

Kadın mucitlerin yer aldığı program -Hayal Ürünü

Sinema programı – Müfit Can Saçıntı’nın sunduğu Kaba Kurgu

Hayati İnanç ve Hikmet Barutçugil ile Abrularda Su Kasidesi’nin tefsirinin yapıldığı program

Edebiyat programı -Cağaloğlu Yokuşu

Diğer Haberler