Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Nisan 2019

ABONE OL

Kültür Kart Ödülünü Aldı

"İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi 1453 Ödülleri" törenle sahiplerine verildi. "Yılın Yerel Yönetim Projesi" ödülüne layık görülen Kültür Kart'ın ödülünü Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu aldı.

“İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi 1453 Ödülleri” törenle sahiplerine verildi. “Yılın Yerel Yönetim Projesi”ödülüne layık görülen Kültür Kart’ın ödülünü Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu aldı.

İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi tarafından organize edilen programın ödül töreni, Ord. Prof. Dr. Cemil Bilsel Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Esenler Belediyesi’nin “Kültür Kart” projesi, “Yılın Yerel Yönetim Projesi” ödülünü aldı. “Kültür Kart” projesi, 18 bin 302 kişinin katıldığı oylamada en başarılı proje seçildi.

ÇOK ANLAMLI BİR ÖDÜL

Ödül töreninde konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Bir tarafta seçimlerde halkımızın ödüllendirmesi, bir tarafta öğrenci arkadaşlarımızın bu ödülü bizleri çok sevindirdi. Bu ödülü çok anlamlı buluyorum. Bilimin 1453’de başladığını söyleyen akıllı zihniyetlerin bunu akıllara kazıması adına böyle bir ödüle adını vermiş olması ve bu ödüle bizleri layık görmesi mutluluk verici. Ben de kısmi İstanbul Üniversitesi mensubuyum. Mensubu olduğum üniversitenin öğrencileri tarafından bu ödüle layık görüldüğüm için canı gönülden teşekkür ediyorum” ifadeleri kullandı.

Diğer Haberler