Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Aralık 2018

ABONE OL

Kültür Kart Ödülleri Sahiplerini Buluyor

Sezon boyunca etkinliklere katılan "Kültür Kart" sahiplerinin kazandığı hediyeleri vermek amacıyla düzenlenen "Kültür Kart Ödülleri", 6 Aralık Perşembe günü saat 19.00'da Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

Sezon boyunca etkinliklere katılan “Kültür Kart” sahiplerinin kazandığı hediyeleri vermek amacıyla düzenlenen “Kültür Kart Ödülleri”, 6 Aralık Perşembe günü saat 19.00’da Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde yapılacak törenle sahiplerini bulacak.

Esenler Belediyesi’nin İstanbulluların kültürel ve sanatsal etkinliklere ilgisini artırmak ve kültür programlarına katılanları teşvik etmek amacıyla hayata geçirdiği “Kültür Kart” uygulaması ile sezon boyunca çeşitli hediyeler kazanan katılımcılar ödüllerine kavuşuyor. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek törende, ödül almaya hak kazananlara ödüllerini Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu takdim edecek.

KÜLTÜR KART KULLANAN HERKES KAZANIYOR

Esenler Belediyesi’nin sezon boyunca süren etkinliklerine katılarak puan toplayan sanatseverler, puanlarını ödüle dönüştürdü. “Kültür Kart” sahibi olan 2 bin kişiden 988’i müze karttan hobi setlerine, müzik aletlerinden teknolojik aletlere kadar çeşitli hediyelerden yararlandı. Bu hediyeler arasında yer alan kültürel geziler ve kutsal yerlere yapılacak ziyaretler için kura çekilişi yapıldı. Geziler için belirlenen puanlara ulaşan sanatseverler arasında yapılan kura çekilişi ile belirlenen kişiler, gezi hediyeleri kazandı.

Çekilişe katılan 122 kişiden 71’i; Umre ziyareti, Kudüs ziyareti, Balkan Turu, Türki Cumhuriyetler Gezisi, Güneydoğu Anadolu Turu, Akdeniz Turu, Karadeniz Turu, Kapadokya Gezisi ve Kartepe Gezisi’ne katılmaya hak kazanırken, 61 kişi de “müze kart” sahibi oldu. Hediye kazanan kişilere ödülleri 6 Aralık Perşembe akşamı düzenlenecek törenle takdim edilecek.

Diğer Haberler