Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Mart 2016

ABONE OL

Küçük Sultanlar’ın Büyük Mücadelesi

Esenler'de düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası, genç sporcuların çekişmeli mücadelesine sahne oldu. Turnuvada 3 ayrı kategoride dereceye giren takımlara çeşitli ödüller verildi.

Esenler’de düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası, genç sporcuların çekişmeli mücadelesine sahne oldu. Turnuvada 3 ayrı kategoride dereceye giren takımlara çeşitli ödüller verildi.

Esenler Belediyesi, Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası voleybol turnuvası, Kemer Spor Kompleksi’nde yapıldı.

Filenin küçük sultanları, turnuva boyunca birbirinden zorlu karşılamalarda ter döktüler. Küçük Kızlar, Yıldız Kızlar ve Genç Kızlar olmak üzere 3 farklı kategoride gerçekleştirilen turnuva, sporcuların aileleri tarafından da yakından takip edildi. Turnuvada Küçük Kızlar’da Devran Koleji, Yıldız Kızlar’da Fatih Ortaokulu, Genç Kızlar’da ise İbrahim Turhan Çok Programlı Anadolu Lisesi şampiyonluğa ulaştı.

Okular arası voleybol turnuvasında dereceye giren takımlara Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hamdi Özcan, Esenler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Gözüdok ve Esenler Belediyesi Spor Salonu Tesis Müdürü Barış Karahan tarafından çeşitli ödüller verildi.

Turnuvada Dereceye Giren Okullar

Küçük Kızlar

1- Devran Koleji

2- Tacirler Ortaokulu

3- 125.yıl Ortaokulu

Yıldız Kızlar

1- Fatih Ortaokulu

2- Devran Koleji

3- Öz-de-bir Ortaokulu

Genç Kızlar

1- İbrahim Turhan Çok Programlı Anadolu Lisesi

2- Turgut Reis Kız Meslek Lisesi

3- Tuna Teknik ve Anadolu Lisesi

Diğer Haberler