Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Ağustos 2018

ABONE OL

Konserlerle Dolu Yaz Neşesi

Esenlerliler yaz akşamlarında "İstanbul’da Yaz Neşesi" konserleriyle keyifli vakit geçirmeye devam ediyor.

Esenlerliler yaz akşamlarında “İstanbul’da Yaz Neşesi” konserleriyle keyifli vakit geçirmeye devam ediyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB), İstanbulluların yaz akşamlarında keyifli zaman geçirmeleri için düzenlediği etkinlikler kapsamında, sanatçılar Hamdiye Erol ve Takan Öngen Esenler’de konser verdi.

İstanbulluların büyük ilgi gösterdiği ‘İstanbul’da Yaz Neşesi’ etkinlikleri birbirinden değerli sanatçıların performanslarına sahne oluyor. Cuma ve cumartesi akşamları gerçekleşen konserlerde Esenler Dörtyol Meydanı’nda sanatçı Tarkan Öngen, Türk müziğinin sevilen eserlerini Esenlerliler için seslendirdi. Öngen, vatandaşların isteklerine de yer verdiği konserinde “Son Mektup”, ” Ey Güzel İstanbul Benim Sevgili Yarim”, “Çal Kanunum Çal” gibi Türk Sanat Müziği eserlerini okudu.

TÜRKÜ ZİYAFETİ

Türk Halk Müziği sanatçısı Hamdiye Erol ise cumartesi günü gerekleşen konserinde Türk halkının gönlünde yer etmiş eserleri seslendirerek, Esenlerlilere müzik ziyafeti sundu. Erol’un seslendirdiği “Kahveyi Kavururlar İçmeden Savururlar”, “Beyaz Giyme Toz Olur”, “Saçlarıma Rüzgar Değdi”, “Suya Gider Allı Gelin” türküleriyle vatandaşlar zaman zaman hüzünlü dakikalar yaşarken bol bol da eğlendiler.

Diğer Haberler