Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Haziran 2015

ABONE OL

Kılıçdaroğlu’na Türkülü Yanıt

Katıldığı televizyon programında Esenler'i küçümseyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na en güzel cevabı, Esenler halkı verdi. Esenlerliler, ilçelerini tanıması için Kılıçdaroğlu’na ESEV öğreticileri ile öğrencileri tarafından hazırlanan tanıtım filmini gönderdi.

Katıldığı televizyon programında Esenler’i küçümseyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na en güzel cevabı, Esenler halkı verdi. Esenlerliler, ilçelerini tanıması için Kılıçdaroğlu’na ESEV öğreticileri ile öğrencileri tarafından hazırlanan tanıtım filmini gönderdi.

Özel bir televizyon kanalında katıldığı canlı yayında Esenler’i küçümseyici ifadeler kullanan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Esenler’den yükselen tepki devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır başta olmak üzere birçok siyasiden sonra Esenler halkı da, Kılıçdaroğlu’na anlamlı bir cevap verdi.

BAŞKAN GÖKSU’DAN ESENLERLİLERE DESTEK

Kılıçdaroğlu’nun bir türlü İstanbul’u tanıyamadığını, Genel Başkan olduktan sonraki ilk seçimlerde Kağıthane’ye Kağıttepe dediğini hatırlatan vatandaşlar, Esenler’i daha yakından tanıması için kendisine tanıtım filmi gönderdi. Tanıtım filmini Esenler Postanesi’nden Kılıçdaroğlu’na postalayan vatandaşların demokratik tepkisine, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Mehmet Er ve AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran da katıldı. Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu da, Kılıçdaroğlu’na Esenler halkı adına bir tanıtım filmi gönderdi.

GÖKSU: “EN GÜZEL CEVAP SANDIKTA VERLİECEK”

Başkan Göksu, Esenler halkının yaşadıkları ilçeyi küçümseyen CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na anlamlı bir tepki gösterdiğini belirterek, “Vatandaşlarımız, tepkilerini demokratik bir şekilde ortaya koyuyor. Yakmadan, yıkmadan, kimseyi rahatsız etmeden gerçekleştirdikleri bu tepkiden dolayı tebrik ediyorum. Ve inanıyorum ki; Esenler halkı en güzel cevabı 7 Haziran Pazar günü verecektir” diye konuştu.

ESENLER TÜRKÜLERLE TANITILIYOR

Vatandaşlar, tanıtım filmi postalayarak hem Kılıçdaroğlu’nun izleyip Esenler’i tanımasını hem de demokratik tepkilerini farklı yolla göstermeyi amaçladıklarını ifade ettiler. ESEV öğreticileri ile öğrencileri tarafından hazırlanan filmde, Türkiye’nin yedi bölgesinden türkülerle Esenler’in güzellikleri tanıtılıyor.

Diğer Haberler