Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Eylül 2014

ABONE OL

Kentsel Dönüşüm Ve İnsan’ı Anlatacak

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Kentsel Dönüşüm Zirvesi”nde "Kentsel Dönüşüm ve İnsan" konusunda bir konuşma yapacak.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Kentsel Dönüşüm Zirvesi”nde “Kentsel Dönüşüm ve İnsan” konusunda bir konuşma yapacak.

“Şehrin Geleceği, Geleceğin Şehri Kentsel Dönüşüm Zirveleri” Dünya Yerel Yönetim Ve Demokrasi Akademisi (Wald) Vakfı ile Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı’nın katkılarıyla 18 Eylül 2014 Perşembe günü İstanbul’da başlıyor. Son yılların en büyük devlet projesi olan kentsel dönüşümde yaşanan sorunlar ve bunların çözümü ile ilgili bugüne kadar ele alınmamış farklı konuların konuşulacağı; yerel yönetim temsilcileri ve ilgili sektör temsilcilerinin bir araya geleceği zirveye Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da konuşmacı olarak katılacak. Başkan Göksu, programda Türkiye’nin ilk kentsel dönüşüm projesinin başlatıldığı ilçe Esenler’deki çalışmaları sosyolojik boyutuyla ele alarak “Kentsel Dönüşüm ve İnsan” konusunu anlatacak.

DİNLEYENLERİ AYDINLATACAKLAR

Yeşilköy WOW Otel’de gerçekleşecek zirve, saat 09.00’da başlayacak ve 18.00’da sona erecek. Zirveye Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun yanı sıra; Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş da katılacak. Programda Bakan Güllüce “Kentsel Dönüşümde Öncelikli Yapılması Gerekenler”i, Topbaş ise “Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi 6306 Sayılı Kanun ve Uygulamaları; Geleceğin Şehirleri” konularında dinleyenleri aydınlatacak.

Diğer Haberler