Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 4 Şubat 2021

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN YENİ SAYISI ÇIKTI!

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, yeni sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 67'inci sayısında Esenler Belediyesi’nin 2021 yılındaki hedefleri ön plana çıkıyor.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 67’inci sayısı çıktı. Son sayının manşetinde, Esenler’i 2023 vizyonuna daha da yaklaştıracak; kentsel dönüşümden çevreye, eğitimden sağlığa, spordan sosyal hayata, kültür-sanattan ekonomiye kadar her alanı kapsayan projeleri yer alıyor.

 

Pandeminin gölgesinde geçen bir yılın ardından Esenler Belediyesi’nin Esenler ve Esenlerliler için yaptıkları, 2020 yılında verdiği hizmet ve yürüttüğü projeler gazetenin 67. sayısına konu oldu.

 

Ücretsiz Edinebilirsiniz

 

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

 

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

Diğer Haberler