Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 7 Şubat 2020

ABONE OL

Kentim Esenler’in Özel Sayısı Çıktı!

Huzur ve umut şehri Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, özel sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 61'inci sayısında 2019 yılında gerçekleştirilen proje ve faaliyetler yer alıyor.

Kentim Esenler gazetesinin 61’inci sayısı çıktı. İlçeye dair 2019 yılında yapılan pek çok yatırım ve hizmeti Esenlerlilere aktaran gazetenin dopdolu bir içeriğe sahip özel sayısı okuyucusuyla buluştu.

 

Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Esenler Belediyesi’nin “Her Şey Sizin İçin” sloganıyla 2019 yılında; sağlıktan altyapıya, kültür sanattan kentsel dönüşüme kadar hayatın her alanında yapmış olduğu yatırım ve hizmetlerin detaylarına yer verildi.

 

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Sonar Araştırma’nın yaptığı “Büyükşehir ve İstanbul İlçe Belediye Başkanları Performans” araştırmasında İstanbul’un “En Başarılı Belediye Başkanı” seçilmesi hakkında konuştu.

 

Esenler Belediyesi, Türk Kızılayı, Deniz Feneri Derneği ve İHH iş birliğiyle İdlib için başlatılan yardım kampanyası da gazetemizin son sayısında yer aldı.

 

ÜCRETSİZ EDİNEBİLİRSİNİZ

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklanıyız.

Diğer Haberler