Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Nisan 2021

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 69. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 69'inci sayısında Akıllı ve Güvenli Şehir’in ilk sakinleri yer aldı.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 69’uncu sayısı okuyucusuyla buluştu. Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Akıllı ve Güvenli Şehir Esenler’de inşaatlar hızla tamamlanırken yeni evlerine taşınacak vatandaşların sözleşmelerini imzalamaya başlamasına yer verildi.

 

Esenler’de iki bina arasına sıkışmış tarihi su terazisinin uygulanacak çevre projesiyle ortaya çıkarılacağının müjdesi gazetenin 69. sayısına konu oldu.

 

Esenler Belediyesi’nin Covid-19 tedbirleri kapsamında gerçekleştireceği Ramazan kültür etkinliklerini “Ramazan Arınmaktır” temasıyla geçen yıl olduğu gibi bu yıl da dijital mecraları taşıdığı haberleri de Kentim Esenler’de yer aldı.

 

Ücretsiz Edinebilirsiniz

 

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

 

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

Diğer Haberler