Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Mart 2021

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 68. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 68'inci sayısında Esenler Belediyesi’nin pandemi döneminde Esenlerliler’in için hem sahada hem de tüm iletişim kanallarıyla yaptığı kesintisiz iletişim öne çıkıyor.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 68’inci sayısı okuyucusuyla buluştu. Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Esenler Belediyesi’nin “Her Daim Sizinleyiz” sloganıyla pandemi döneminde vatandaşlarla hem sahada hem de tüm iletişim kanalları aracılığıyla kurduğu kesintisiz iletişimin detaylarına yer verildi.

 

Esenler Belediyesi’nin Tuna Eğitim Vadisi, 15 Temmuz Mahallesi ve Menderes Mahallesi’nde Esenlerli çocuklar için yeni inşâ edilecek okullar ile spor salonları gazetenin 68. sayısına konu oldu.

 

Esenler Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün pandemi döneminde Esenlerliler’in sağlığı için gece gündüz durmadan verdiği özverili çalışmalar Kentim Esenler’de yer aldı.

 

Ücretsiz Edinebilirsiniz

 

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

 

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

 

Diğer Haberler