Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 25 Aralık 2020

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 66. SAYISI ÇIKTI!

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 66'ıncı sayısında Covid-19 salgının yayılmasını önlemek için alınan tedbirler ve filyasyon ekibine yapılan destek öne çıkıyor.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 66’ıncı sayısı çıktı. Esenler Belediyesi’nin Covid-19 salgınının yayılmasını önlemek için ‘Salgın Değil, Sağlık Olsun’ temennisiyle hayat geçirdiği tedbirlerin anlatıldığı son sayısı okuyucusuyla buluştu.

 

Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Esenlerlilerin sağlığı için salgın boyunca yapılan tüm tedbirler, önlemler, uygulamalar yer aldı. Esenlerli girişimci ev hanımların e-ticarete atılmasını sağlayan ‘Nar Projesi’nin almış olduğu Altın Karınca Belediyecilik Ödülü de gazetenin 66. sayısına konu oldu.

 

Aralık ayı içerisinde açılışı yapılacak olan, Tuna Mahallesi’nde belediyeye ait 500 metrekare arsada yapımı tamamlanan şık görünümlü Esenler Polis Merkezi Kentim Esenler’de yer aldı.

 

“Hayat Merhamettir” sloganı ile can dostlarımıza duyulan candan vefa da Kentim Esenler’in son sayısında.

 

Ücretsiz Edinebilirsiniz

 

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

 

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

Diğer Haberler