Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Kasım 2020

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 65. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 65'inci sayısında Türkiye'nin ilk "Akıllı Şehri" ve ödüllü Sıfır Atık Projesi "Akıllı Mobil Atık Toplama Projesi" öne çıkıyor.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 65’inci sayısı çıktı. Dünya’ya örnek olacak Türkiye’nin ilk “Akıllı Şehri” ve Esenler Belediyesi’nin ödüllü projelerinin anlatıldığı içeriğe sahip son sayısı okuyucusuyla buluştu.

 

Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Türkiye’nin ilk ‘Akıllı Şehri’nin hayata değer katan ve insan hayatını kolaylaştıracak en güzel uygulamalara sahip altyapısı ve üstyapısı uygulamalarının detaylarına yer verildi. Dünyaca ünlü akademisyen Prof. Dr. İmdat As da, Akıllı Şehir Esenler’i anlattı.

 

Esenler Belediyesi’nin ödüllü projeleri “Akıllı Mobil Atık Toplama Projesi” ve “e-Arz (Esenler Akıllı Ruhsat Kayıt Zinciri)” gazetenin 64. sayısına konu oldu.

 

“Nar Projesi” katılımcısı girişimci kadınların ’16 Kasım Dünya Komşular Günü’ne özel kendi yaptıkları nar reçeli ile kahvaltısı Kentim Esenler’de yer aldı.

 

Ücretsiz Edinebilirsiniz

 

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

 

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

 

Diğer Haberler