Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Ekim 2020

ABONE OL

KENTİM ESENLER’İN 64. SAYISI ÇIKTI

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 64'üncü sayısında Esenler Belediyesi'nin deprem odaklı kentsel dönüşüm çalışmaları ve "Sıfır Atık" projesine verilen destek öne çıkıyor.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 64’üncü sayısı çıktı. Esenler’deki deprem odaklı kentsel dönüşüm çalışmaları, “Sıfır Atık” projesine verilen destek ve 2020-2021 Yunus Emre Kültür Sezonu’nun açılış gecesinin anlatıldığı içeriğe sahip son sayısı okuyucusuyla buluştu.

 

Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Esenler’deki Türkiye’nin ilk “Akıllı ve  Güvenli Şehri”nde bulunan yeni etap konutlarının temel atma töreni detaylarına yer verildi.

 

“Sıfır Atık” projesine tam destek veren Esenler Belediyesi’nin, çevreci projeleriyle elde ettikleri ve 500 bin defter dağıtımı gazetenin 64. sayısına konu oldu.

 

Esenler Belediyesi’nin hayırseverlerle birlikte yürüttüğü  ihtiyaç sahibi 10 bin çocuğa eğitimde fırsat eşitliği sunularak ihtiyaçlarının karşılandığı “10 Bin Çocuğa 10 Bin Tablet” kampanyası Kentim Esenler’de yer aldı.

 

Esenler Belediyesi 2020-2021 Yunus Emre Kültür Sezonu’nu açılış gecesi ve Mazhar Alanson konseri gazetenin son sayısında okuyucuyla buluştu.

 

Ücretsiz Edinebilirsiniz

 

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

 

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

Diğer Haberler