Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Temmuz 2020

ABONE OL

Kentim Esenler Pandemiyle Mücadeleyi Aktarıyor

'Huzur ve Umut Şehri' Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesi, son sayısıyla okuyucularıyla buluştu. Kentim Esenler'in 63'üncü sayısında tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı Esenler'in yürüttüğü mücadele yer alıyor.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 63’üncü sayısı çıktı. Esenler’in ve Esenler Belediyesi’nin koronavirüs salgını ile mücadelesi, alınan tedbirler ve yapılan hizmetlerin anlatıldığı içeriğe sahip son sayısı okuyucusuyla buluştu.

 

Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Esenler’in koronavirüs salgınına karşı aldığı tedbirler ile belediyemizin uygulamaya koyduğu özel önlemler sayesinde yürütülen etkin mücadelenin detaylarına yer verildi.

 

Covid-19 tanısı konulduktan sonra zaman zaman korkular yaşasalar da, karamsarlığa düşmeden hastalığı umutla atlatan isimler, koronavirüs ile mücadelelerini Kentim Esenler’e anlattı.

 

Esenler’in sağlığı ve huzuru için gece gündüz demeden, canlarını dişlerine takarak vefakârca çalışan “Salgının Kahramanları”nın mücadelesi, gazetenin son sayısında yer aldı.

 

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Kentim Esenler’e salgınla verilen mücadeleyi, yapılanları, yapılması gerekenleri ve merak edilen tüm ayrıntıları anlattı.

 

Ücretsiz Edinebilirsiniz

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Eskon A.Ş, Esper A.Ş Hizmet Binası, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Dede-Torun Yaşam Merkezi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

 

Kentim Esenler’in yeni sayısını incelemek için tıklayınız.

 

Diğer Haberler