Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 6 Nisan 2012

ABONE OL

Kentim Esenler Özel Sayısı Çıktı!

Kentim Esenler Gazetesi’nin 64 sayfalık özel sayısı okurlarıyla buluştu. İlçede yaşanan tüm gelişmeleri objektif bir şekilde ilçe sakinlerine aktaran Kentim Esenler, bu ay da zengin bir içeriğe sahip.

Kentim Esenler Gazetesi’nin 64 sayfalık özel sayısı okurlarıyla buluştu. İlçede yaşanan tüm gelişmeleri objektif bir şekilde ilçe sakinlerine aktaran Kentim Esenler, bu ay da zengin bir içeriğe sahip.

Esenler ‘de yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ederek halkın nabzını tutan ve kamuoyuna duyuran Kentim Esenler Gazetesi bu ay 64 sayfalık özel sayısıyla çıktı. Esenler Belediyesi’nin son üç yılda hayata geçirdiği ve yakın gelecekte hayata geçirmeyi planladığı projelerin ayrıntılarıyla anlatıldığı Kentim Esenler’in özel sayısında ilçe sakinlerini yakından ilgilendiren çok sayıda haber yer alıyor.

Esenler halkının sesi olan gazetede, ilçede hayata geçen ve yakın gelecekte hayata geçirilmesi planlanan projelerin yanı sıra eğitim, kültür, iş dünyası, çevre sivil toplum kuruluşları ve spor ile ilgili çok çeşitli kategoride haberler bulunuyor.

İlçe genelinde yaklaşık 100 bin adet basılan ve ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleşen Kentim Esenler, rutin haberlerden özel haberlere, röportajlardan söyleşilerin yanı sıra farklı içerik ve dizaynıyla dikkat çekiyor.

Esenler Belediyesi’nin son üç yılda hayalden gerçeğe dönüştürdüğü birçok projenin ayrıntılarıyla anlatıldığı Kentim Esenler Gazetesi’nin özel sayısı, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu’nun ilçe sakinlerine yazdığı mektupla başlıyor.

Gazete de; İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Hüseyin Tanrıverdi gibi önemli isimlerle yapılmış röportajların yanı sıra, Esenler’in ödüllü projeleri olan %100 Hayat, EDİM Hayır Marketi gibi birçok sosyal projenin ayrıntılarıyla; hizmet binası, hükümet konağı ve devlet hastanesi gibi hayalden gerçeğe dönüşen birçok fiziki proje hakkında da en son güncel bilgiler bulunuyor.

İlçedeki tüm kurum ve kuruluşlara dağıtılan Kentim Esenler Gazetesini; Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edebilirsiniz.

GAZETEYİ OKUMAK İÇİN – TIKLAYINIZ

Diğer Haberler