Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 14 Şubat 2017

ABONE OL

Kentim Esenler’in Son Sayısı Çıktı

Huzur ve Umut Şehri Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesinin 54'üncü sayısı okuyucularıyla buluştu.

Huzur ve Umut Şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler gazetesinin 54’üncü sayısı okuyucularıyla buluştu.

Kentim Esenler gazetesinin 54’üncü sayısı çıktı. İlçeye dair pek çok yatırım ve hizmeti Esenlerlilere aktaran gazetenin dopdolu bir içeriğe sahip son sayısı okuyucusuyla buluştu.

ESENLER’E 250 MİLYON TL YATIRIM DAHA

Aynı zamanda Esenler halkının sesi olan Kentim Esenler’in son sayısının manşetinde, Hükümetimiz, Büyükşehirimiz ve Esenler Belediyemiz tarafından 2017 yılında hizmete sunulacak 250 milyon lira değerindeki yeni eserlere ilişkin haber “10 Yeni Eser Esenler’e Hayırlı Olsun” başlığıyla paylaşıldı.

Haberde; Prof. Dr. Adem Baştürk Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi ve Esenler Vergi Dairesi gibi dev yatırımların da aralarında bulunduğu 9 eser ile bölgenin en büyük şehir parkı olacak 15 Temmuz Şehitler Parkı’na ait detaylara yer verildi.

DAİMA ZİRVEDE

Türkiye’de ilk kez hükümet ve yerel yönetimlere ait sosyal hizmet birimlerinin aynı çatı altında toplandığı Esenler İyilik Merkezi’nin açılış törenine ilişkin haberin de yer aldığı 54’üncü sayının sürmanşetinde ise Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun ORC Araştırma’nın “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları” araştırmasında üst üste üçüncü kez birinci olması “Daima Zirvede” başlığıyla verildi.

KENTSEL DÖNÜŞÜM ESENLER’E DEĞER KATIYOR

20 sayfadan oluşan son sayıda; Esenler genelindeki konutların değerine değer katmaya devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları, Halepli kardeşlerimiz için yapılan yardım kampanyası ve 15 Temmuz şehit aileleri ile gazilerle alakalı haberler ayrıntılarıyla ele alındı.

ÜCRETSİZ EDİNEBİLİRSİNİZ

Esenler halkının ilçeyle ilgili gelişmelere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

Diğer Haberler