Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Nisan 2015

ABONE OL

Kentim Esenler’in Özel Sayısı Çıktı

Huzur ve umut şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin 6'ncı yıla özel 48. sayısı Esenlerlilerle buluştu.

KENTİM ESENLER’İN YENİ SAYISI İÇİN TIKLAYINIZ

Huzur ve umut şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin 6’ncı yıla özel 48. sayısı Esenlerlilerle buluştu.

Huzur ve Umut Şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin 48. sayısı okuyucularıyla buluştu. İlçeye dair birçok konuyu Esenlerlilere aktaran Kentim Esenler’in son sayısı yine dopdolu.

6 YILDA ESENLER ÇOK DEĞİŞTİ

Aynı zamanda Esenler halkının sesi de olan Kentim Esenler Gazetesi’nin son sayısında, Esenler Belediyesi’nin ilçede son 6 yılda gerçekleştirdiği yatırım ve hizmetler yer alıyor. “6 Yılda Esenler Çok Değişti” manşetiyle okuyucularına karşısına çıkan ve 64 sayfadan oluşan özel sayıda; kentsel dönüşümden çevreye, eğitimden spora, sağlık ve sosyalden kültür ve sanat faaliyetlerine kadar ilçede hayata geçirilen yatarım ve hizmetlerle ilgili haberler bulunuyor.

ÜCRETSİZ EDİNEBİLİRSİNİZ

Esenler halkının ilçeyle ilgili birçok habere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için Esenler’de ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesi; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebiliyor.

Diğer Haberler