Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 8 Ekim 2012

ABONE OL

Kentim Esenler’in Ekim Sayısı Çıktı!

Her ay yaptığı haberlerle Esenler’in gündemini belirleyen Kentim Esenler Gazetesi’nin Ekim sayısı raflardaki yerini aldı. Manşetinde geri dönüşümden elde edilen defterleri konu alan gazetenin bu sayısı da okurlarını habere doyuracak nitelikte.

Her ay yaptığı haberlerle Esenler’in gündemini belirleyen Kentim Esenler Gazetesi’nin Ekim sayısı raflardaki yerini aldı.  Manşetinde geri dönüşümden elde edilen defterleri konu alan gazetenin bu sayısı da okurlarını habere doyuracak nitelikte.

Yaklaşık iki buçuk yıl önce yayın hayatına başlayan Kentim Esenler Gazetesi, Esenler’in sesi olmayı sürdürüyor. Raflardaki yerini aldıktan sonra Esenler’in gündemini değiştirmeyi başaran Kentim Esenler, Ekim sayısı ile de haberlerinden oldukça söz ettirecek.

Objektif habercilik ilkesi yayın hayatını sürdüren Kentim Esenler’de bu ay; geri dönüşümün meyvesi olan 400 bin defter manşetteki yerini alırken, bu törene katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün vermiş olduğu özel röportaj dikkatleri çekti. Esenler’in hemen her mahallesinde devam eden fiziki, sosyal ve kültürel projelerle ilgili en güncel bilgilerin yer aldığı gazete, geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybeden Menderes Mahallesi’nin 29 yıllık muhtar dedesi Halil Koca’ya vefa borcunu da ödemiş oldu. Eğitim, kültür, iş dünyası, sivil toplum kuruluşları ve spor ile ilgili çok çeşitli kategoride haberlerin yer aldığı gazetede Esenler Belediyesi’nin hayata geçirdiği ve gelecekte uygulamayı planladığı projeler de yer aldı. Kentim Esenler, Ekim sayısında diğer sayılardan farklı olarak yeni bir köşe ile okurlarının karşısına çıktı. “Yazarların gözünden Esenler” bölümünde Türkiye’nin önde gelen köşe yazarları Esenler için yazacak. Her sayıda farklı bir yazarı ağırlayacak olan gazetenin ilk konuğu Gazeteci – Yazar Fikri Akyüz oldu.  Akyüz “Göksu hatıralarımı yıktı ama hayallerimi gerçekleştirdi!” başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Esenler’de ücretsiz olarak dağıtımı gerçekleşen Kentim Esenler Gazetesi’ni; Esenler Belediyesi, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edebilirsiniz.

Kentim Esenler Gazetesi’nin yeni sayısını okumak için tıkla:

KENTİM ESENLER – EKİM 2012

Diğer Haberler