Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Haziran 2016

ABONE OL

Kentim Esenler’in 52’nci Sayısı Çıktı!

Huzur ve Umut Şehri Esenler'in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin son sayısı yine dopdolu...

Huzur ve Umut Şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin son sayısı yine dopdolu…

Kentim Esenler Gazetesi’nin 52’nci sayısı okuyucularıyla buluştu. İlçeye dair pek çok yatırım ve hizmeti Esenlerlilere aktaran Kentim Esenler’in son sayısı yine dopdolu.

TARİHİ ANLAR TARİHİ HABERLER

Aynı zamanda Esenler halkının sesi olan Kentim Esenler Gazetesi’nin son sayısının manşetinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı törenle hak sahiplerine teslim edilen Türkiye’nin ilk kentsel dönüşüm konutlarına ilişkin haber, “İlk Kazma da İlk Anahtar da Erdoğan’dan” başlığıyla okuyucularla paylaşıldı. 20 sayfadan oluşan son sayıda; Ramazan ayında Esenler Belediyesi’nin “Vakit Kardeşlik Vakti” sloganıyla yaptığı etkinlikler, “Barış Ekmeği” ve “Ninni Festivali” haberleri yer alıyor. Gazetenin son sayısında Esenler’in tarihini değiştirecek “İnsan Yüzlü Şehir ve Şehir Parkı” projesi için Esenler Belediyesi ile KİPTAŞ arasında imzalanan protokolün ve Esenler Belediyesi 2015 Faaliyet Raporu’nun mecliste kabulüne dair haberlere de yer verildi.

ÜCRETSİZ EDİNEBİLİRSİNİZ

Esenler halkının ilçeyle ilgili birçok habere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesini; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Yavuz Selim Halk Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebilirsiniz.

Diğer Haberler