Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 12 Ekim 2015

ABONE OL

Kentim Esenler’in 49. Sayısı Çıktı

Huzur ve umut şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin yeni sayısı çıktı. "Eserler de sizin, Esenler de sizin" sürmanşeti ile çıkan 49'uncu sayıda, Hükümet ve Belediye tarafından son 6 altı yılda hayata geçirilen dev yatırımlara ve hizmetlere dikkat çekiliyor.

Huzur ve umut şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin yeni sayısı çıktı. “Eserler de sizin, Esenler de sizin” sürmanşeti ile çıkan 49’uncu sayıda, Hükümet ve Belediye tarafından son 6 altı yılda hayata geçirilen dev yatırımlara ve hizmetlere dikkat çekiliyor.

Huzur ve Umut Şehri Esenler’in haber kaynağı ve rehberi niteliğindeki Kentim Esenler Gazetesi’nin 497uncu sayısı okuyucularıyla buluştu. İlçeye dair pek çok yatırım ve hizmeti Esenlerlilere aktaran Kentim Esenler’in son sayısı yine dopdolu.

ESERLER DE SİZİN ESENLER DE SİZİN

Aynı zamanda Esenler halkının sesi olan Kentim Esenler Gazetesi’nin son sayısında, Hükümet, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Esenler Belediyesi tarafından ilçede son 6 yılda gerçekleştirilen yatırım ve hizmetler yer alıyor. “Eserler de sizin, Esenler de sizin” sürmanşetiyle okuyucularının karşısına çıkan ve 20 sayfadan oluşan son sayıda; kamusal alanda yapılan yatırımlardan eğitim yatırımlarına, kentsel dönüşümden sosyal projelere, kültür ve sanat faaliyetlerinden yakın zamanda hizmete alınacak dev projelere kadar ilçede hayata geçirilen yatarım ve hizmetlerle ilgili haberler bulunuyor.

49’uncu sayıda Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’nun söyleşisi de yer alıyor. Başkan Göksu, söyleşisinde ilçenin tarihini ve talihini değiştirecek Tarihi Proje ile ilgili önemli tespitlerde bulunuyor. Göksu, dünyanın en büyük ve en kapsamlı kentsel dönüşüm projesinin, planlandığı gibi hayata geçirilmesinin Türkiye’nin siyasi istikrarına bağlı olduğunu belirtiyor.

ÜCRETSİZ EDİNEBİLİRSİNİZ

Esenler halkının ilçeyle ilgili birçok habere rahat bir şekilde ulaşabilmesi için ücretsiz olarak dağıtılan Kentim Esenler Gazetesini; Esenler Belediyesi Hizmet Binası, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Muhtarlıklar, Esenler Kültür Merkezi, Esenler Spor Kompleksi, ESAYDAM, ESEV, ESGEV’ler, Adnan Büyükdeniz Dijital Kütüphanesi, Fevzi Çakmak Bilgi Evi ve Halk Kütüphanesi’nden temin edilebilirsiniz.

Kentim Esenler’in 49. sayısını okumak için tıklayınız!

Diğer Haberler