Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 5 Haziran 2012

ABONE OL

Kentim Esenler Haziran Sayısı Çıktı!

Kentim Esenler Gazetesi’nin Haziran sayısı okurlarıyla buluştu. İlçede yaşanan tüm gelişmeleri objektif bir şekilde ilçe sakinlerine aktaran Kentim Esenler, bu ay da zengin bir içeriğe sahip.

Kentim Esenler Gazetesi’nin Haziran sayısı okurlarıyla buluştu. İlçede yaşanan tüm gelişmeleri objektif bir şekilde ilçe sakinlerine aktaran Kentim Esenler, bu ay da zengin bir içeriğe sahip.

Esenler ‘de yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ederek halkın nabzını tutan ve kamuoyuna duyuran Kentim Esenler Gazetesi bu ay 20 sayfalık sayısıyla çıktı. Esenler Belediyesi’nin hayata geçirdiği ve yakın gelecekte hayata geçirmeyi planladığı projelerin ayrıntılarıyla anlatıldığı Kentim Esenler’in Haziran sayısında ilçe sakinlerini yakından ilgilendiren çok sayıda haber yer alıyor.

Esenler halkının sesi olan gazetede,  ilçede hayata geçen ve yakın gelecekte hayata geçirilmesi planlanan projelerin yanı sıra eğitim, kültür, iş dünyası, çevre sivil toplum kuruluşları ve spor ile ilgili çok çeşitli kategoride haberler bulunuyor

 

HAZİRAN SAYISININ PDF’İNİ GÖRMEK İÇİN – TIKLAYINIZ

Diğer Haberler