Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 2 Ekim 2013

ABONE OL

Kent Konseyi Toplandı

Esenler Kent Konseyi, 2013 yılı 2. Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda, konsey üyeleri Esenler’e dair talep ve önerilerini dile getirdi.

Esenler Kent Konseyi, 2013 yılı 2. Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Toplantıda, konsey üyeleri Esenler’e dair talep ve önerilerini dile getirdi. 

Kent vizyonunun geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması amacıyla kurulan Esenler Kent Konseyi 2013 yılı 2. Genel Kurul Toplantısı Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Ömer Çetinkaya’nın başkanlığında yapılan toplantıya; Esenler Belediyesi Başkan Danışmanı Abdullah Aksu, Esenler Müftüsü Halil Şekerci, siyasi partilerin temsilcileri, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıda, Esenler Kent Konseyi Başkanı Ömer Çetinkaya, Kent Konseyi’nin işleyişi hakkında konsey üyelerine bilgi vererek, konseyin önemine değindi. Konseyin ilçeye sürdürülebilir bir katkı sağlaması doğrultusunda ciddi görev ve sorumlulukları olduğunu belirten Çetinkaya, konsey üyelerinden Esenler için olumlu katkılar sunacak öneriler beklediklerini söyledi.Toplantı, konsey üyelerinin Esenler’e dair talep ve önerilerini dile getirmesinin ardından sona erdi. 

 

Diğer Haberler