Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Mayıs 2016

ABONE OL

Karakalem Ve Yağlıboya Aynı Sergide

ESEV öğrencilerinin eserlerinden oluşan "Karakalem ve Yağlıboya Sergisi", Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlıyor.

ESEV öğrencilerinin eserlerinden oluşan “Karakalem ve Yağlıboya Sergisi”, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlıyor.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün katkılarıyla “Karakalem ve Yağlıboya Sergisi” Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde ziyaretçilere açıldı. Esenler Belediyesi Sanat Evi (ESEV) öğrencilerinin karakalem ve yağlıboya tekniği ile yaptıkları eserlerden oluşan serginin açılışını; Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Hasan Taşçı, Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu ve ESEV Koordinatörü Abdülbaki Kömür, kursiyerler ve çocuklarla birlikte gerçekleştirdi.

26 MAYIS’A KADAR AÇIK

Sergide ESEV Resim Eğitmeni Özlem Tutan Kaya’nın 52 öğrencisinin yaptığı birbirinden farklı temalardaki eserlerden oluşuyor. Sergiyi ziyaret edenler, beğendikleri eserlerin fotoğrafını çekmeyi ihmâl etmediler. Sergi açılışının ardından eser sahiplerine eserlerinin önünde sertifikaları takdim edildi. “Karakalem ve Yağlıboya Sergisi”, 26 Mayıs Perşembe gününe kadar ziyaretçilere açık kalacak.

Diğer Haberler