Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Aralık 2015

ABONE OL

Karaaslan Akademi Esenler’de

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Akademi Esenler" projesi kapsamında Esenler'de yaşayan öğretim üyeleri, yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle bir araya gelecek.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, “Akademi Esenler” projesi kapsamında Esenler’de yaşayan öğretim üyeleri, yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle bir araya gelecek.

Esenler Belediyesi tarafından ilçeye yeni bir kent kimliği kazandırmak için kurulan Şehir Düşünce Merkezi bünyesinde hayata geçirilen “Akademi Esenler” projesi kapsamında 3’üncü toplantı gerçekleştirilecek. 12 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’da Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek toplantıya; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Şehir Düşünce Merkezi Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Mazhar Bağlı, ilçe sınırlarında yaşayan, çeşitli üniversitelerde görevli öğretim üyeleri, yüksek lisans ve doktora öğrencileri de katılacak.

BİLİM IŞIĞINDA ESENLER

“Akademi Esenler”, Esenler’de yaşayan yüksek lisans ve doktora öğrencileriyle irtibata geçmek, onların akademik çalışmalarından, fikirlerinden, görüşlerinden istifade etmek, ilgi alanlarını Esenler’e yönlendirmek ve ihtiyaç duydukları konularda destek olmak amacıyla kuruldu. Proje ile Esenler hem akademik çalışmalar ışığında daha emin adımlarla yükselişine devam ediyor, hem de başarılı akademik çalışmalara destek olunarak ülkenin geleceği olan genç bilim adamları destekleniyor. Proje kapsamında 2012 ve 2013 yıllarında iki toplantı gerçekleştirilmiş olup ikinci toplantıya Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan katılmıştı.

BAŞVURU İÇİN…

“Akademi Esenler”e katılmak isteyenler, www.akademiesenler.com adresindeki kayıt formunu doldurabilirler. Detaylı bilgi almak isteyenler, 0 (212) 438 30 81 numaralı telefonu arayabilirler.

Diğer Haberler