Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Mart 2016

ABONE OL

Kahraman Şehitlerimizi Andılar

Esenlerli öğrenciler, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı dolayısıyla Edirnekapı Şehitliği’ndeki karaman şehitlerimizi ziyaret ettiler.

Esenlerli öğrenciler, Şehitleri Anma Günü ve ÇanakkaleDeniz Zaferi’nin101. yılıdolayısıyla Edirnekapı Şehitliği’ndeki karaman şehitlerimizi ziyaret ettiler.

Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nce okullarından alınan Tacirler Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, 101. yıl dönümünde Çanakkale Zaferi şehitlerimizi Edirnekapı Şehitliği’nde ziyaret ettiler.

ŞEHİTLERE DUA ETTİLER

“Destanlaşan 100 Hikaye” kitabının yazarı Şeref Yumurtacı da anlattığı hikayelerle öğrencilere rehberlik yaptı. Esenlerli öğrenciler ilk olarak İstiklâl Marşımızın yazarı milli şairimiz Mehmet Âkif Ersoy’u kabri başında andı. Daha sonra öğrenciler Edirnekapı Şehitliği’ndeki Çanakkale Zaferi Anıtı’nın önünde, kahraman dedeleri için dualar ettiler.

Ziyaretin ardından öğrencilere Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümünde yayımlanan “Destanlaşan 100 Hikaye” kitabı hediye edildi.

Diğer Haberler