Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Mayıs 2015

ABONE OL

Kadir Topbaş’ta Nostalji Rüzgârı

Esenler Belediyesi, bir döneme damgasını vuran sanatçı Neşe Karaböcek'i hayranlarıyla buluşturdu. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde nostalji rüzgârları estiren sanatçı, şarkılarını Esenlerlilerle birlikte söyledi.

Esenler Belediyesi, bir döneme damgasını vuran sanatçı Neşe Karaböcek’i hayranlarıyla buluşturdu. Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde nostalji rüzgârları estiren sanatçı, şarkılarını Esenlerlilerle birlikte söyledi.

“Artık Sevmeyeceğim” denince akla gelen ilk isim… Onlarca Altın Plak sahibi Sanatçı Neşe Karaböcek, şarkılarını bu kez Esenlerliler için söyledi.

Karaböcek, Esenlerli hayranlarıyla Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde bir araya geldi. Bir dönemin unutulmaz filmlerine, aşklarına, hayatlarına dokunmuş şarkıların sahibi sanatçı, “İntizar”, “Kemancı”, “Kırılsın Ellerim” gibi hafızalara kazınan şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi.

Büyük bir keyifle okuduğu şarkılarıyla hayranlarını zamanda yolculuğa çıkaran Karaböcek’e, vokalist Uhde Seçil eşlik etti. Konser sonunda Karaböcek, hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi.

Diğer Haberler