Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 23 Mart 2016

ABONE OL

Kadınlara Bir İş Kapısı Daha…

Esenler Belediyesi'nin ortak olduğu “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” kapsamında, LC Waikiki'de satış danışmanı olarak çalışmak üzere 200 Esenlerli kadın istihdam edilmek üzere yetiştirilecek.

Esenler Belediyesi’nin ortak olduğu “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” kapsamında, LC Waikiki’de satış danışmanı olarak çalışmak üzere 200 Esenlerli kadın istihdam edilmek üzere yetiştirilecek.

Esenler Belediyesi’nin ilçedeki kadın istihdamını artırmaya yönelik İstanbul Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa yürüttüğü “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” ile kadınların, işgücüne katılımları sağlanıyor.

200 KADINA İŞ FIRSATI

Proje kapsamında iştirakçi firmalardan LC Waikiki’de satış danışmanlığı yapmak üzere 200 Esenlerli kadın istihdam edilmek için yetiştirilecek. Başvurular, 1 Nisan Cuma gününe kadar alınacak. Başvuran kadınlarınen az lise mezunu, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, sosyal ilişkilerinde başarılı, ekip çalışmasına yatkın niteliklerde olması gerekiyor. Kadınlar tam, yarım ve çeyrek zamanlı çalışmak için başvuru yapabiliyorlar.

EĞİTİMDEN GEÇECEKLER

Proje ile kadınlar önce “LC Waikiki Satış Danışmanlığı Eğitim Programı”na katılacaklar. Eğitim programı ise 4-22 Nisan tarihleri arasında, hafta içi 5 gün, sabah ve öğlen olmak üzere, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Eğitimleri başarıyla tamamlayan adaylar arasından işe başlamaya uygun görülen adaylar LC Waikiki yetkilileriyle yaptıkları mülakatın ardından işbaşı yapacaklar.

BAŞVURULAR ESKAM’A

Kadınlar, Üçyüzlü’deki Sosyal Hizmetler Binası içinde yer alan Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi’ne (ESKAM) başvuruda bulunabilirler. Başvurularla ilgili detaylı bilgi almak isteyenler,0 (212) 440 09 45 – 562 17 40 ve 444 00 73 (Dahili 7332) numaralı telefonları arayabilirler.

Diğer Haberler