Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 8 Mart 2019

ABONE OL

Kadınlar Nadide Sultan’la Eğlendi

Şarkıcı Nadide Sultan, Kadınlar Günü'ne özel olarak düzenlenen "Kadınlar Baş Başa" konserinde şarkılarını Esenlerli kadınlarla birlikte söyledi.

Şarkıcı Nadide Sultan, Kadınlar Günü’ne özel olarak düzenlenen “Kadınlar Baş Başa” konserinde şarkılarını Esenlerli kadınlarla birlikte söyledi.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleştirilen “Kadınlar Baş Başa” konser programı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak gerçekleşti. Program kapsamında ünlü sanatçı Nadide Sultan, Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde konser verdi.

“Dene Bakalım” şarkısıyla konserine başlayan Nadide Sultan, bugünün özel bir gün olduğuna değinerek, “Erkekler her özel günde hediyeler alıyorlar ama bence hediye almanın dışında da aynı mutluluğu bize yaşatmaları lazım. Hayatlarınızda kıymetinizi bilenler yer alsın” ifadelerini kullandı.

Konserinde “Ankara’nın Bağları”, “İntizar”, “Böyle Ayrılık Olmaz”, “Olmadı Gitti”, “Hangimiz Sevmedik”, “Gelmezsen Gelme” ve “Alnıma Yazdı Kader” gibi eğlenceli şarkıları seslendiren sanatçı, seyircileri coşturdu.

Diğer Haberler