Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Mart 2017

ABONE OL

Kadınlar Günü’nde Sahne Kadınların

Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen "İçimizden Biri" konserinde ESEV hocası Eda Acar ve Esenlerli ev hanımlarından oluşan Kadınlar Korosu sahne aldı. Türküler, kulaklara ve gönüllere hitap etti.

Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen “İçimizden Biri” konserinde ESEV hocası Eda Acar ve Esenlerli ev hanımlarından oluşan Kadınlar Korosu sahne aldı. Türküler, kulaklara ve gönüllere hitap etti.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Esenler Sanat Evi (ESEV) hocalarının, “İçimizden Biri” projesi kapsamında verdiği konserler hız kesmeden devam ediyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle düzenlenen konserde ESEV Piyano Eğitmeni Eda Acar, söylediği türkülerle kadınlara zaman zaman keyifli, zaman zaman da duygu dolu anlar yaşattı.

“Mihriban”, “Akşam Olur Karanlığa Kalırsın”, “Arda Boyları”, “Türkiyem” ve “Aynalı Körük” gibi pek çok sevilen türküyü seslendiren Acar’a, konseri dinlemeye gelen Esenlerli kadınlar da hep bir ağızdan eşlik ettiler.

EV HANIMLARINDAN KADINLAR KOROSU

Acar’ın ardından sahne alan, Esenler Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü’nün bünyesinde Esenlerli ev hanımlarından oluşan Esenler Belediyesi Kadınlar Korosu da, söyledikleri türkülerle dinleyenlere müzik ziyafeti çekti.

Diğer Haberler