Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 24 Kasım 2015

ABONE OL

Kabin Memuru Ve Hostes Aranıyor!

“İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” kapsamında iştirakçi firmalardan Türk Hava Yolları'na hostes ve kabin memuru alımı yapılacak.

“İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” kapsamında iştirakçi firmalardan Türk Hava Yolları’na hostes ve kabin memuru alımı yapılacak.

Esenler Belediyesi’nin ilçedeki kadın istihdamını artırmaya yönelik İstanbul Kalkınma Ajansı ile ortaklaşa yürüttüğü “İstanbul Kadın İstihdam ve Girişimcilik Merkezi Projesi” ile kadınların, işgücüne katılımları sağlanıyor.

EĞİTİMDEN GEÇECEKLER

Proje kapsamında iştirakçi firmalardan Türk Hava Yolları’na hostes ve kabin memuru alımı yapılacak. Devam zorunluluğu bulunan mesleki eğitimlerden ve kişisel gelişim programlarından geçecek olan kadınlar, Türk Hava Yolları yetkilileri ile yapacakları mülakatın ardından işe alım kriterlerine uygun görülmeleri halinde işe başlayacaklar.

BAŞVURULAR ESKAM’A

Kadınlar, 20 Kasım – 20 Aralık tarihleri arasında Esenler Belediyesi Kariyer Merkezi’ne (ESKAM) başvuruda bulunabilirler. Detaylı bilgi almak isteyenler, ESKAM’ın 440 09 00 (Dahili 7332) numaralı telefonunu arayabilirler.

Diğer Haberler