Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 4 Ocak 2021

ABONE OL

İSTANBUL’UN EN İYİSİ GÖKSU!

Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, SONAR Araştırma Şirketi’nin yaptığı ”İstanbul İlçe Belediye Başkanları Performans” değerlendirmesinde  yüzde 64.7  oy oranı ile İstanbul genelinde AK Partili belediye başkanları arasında “En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” oldu.

Türkiye’nin önde gelen araştırma şirketlerinden SONAR Araştırma’nın Aralık 2020 “İstanbul İlçe Belediye Başkanları Performans Araştırması” anketinin sonuçları açıklandı. Araştırma, İstanbul’un 39 ilçesinde belediye başkanları adına gerçekleştirildi. İstanbul İlçe Belediye Başkanları kendi seçmenleri nezdinde sorgulandı. Yapılan araştırma sonucu katılımcılara; “Genel olarak düşündüğünüzde ilçe belediye başkanınız sizce başarılı mıdır, başarısız mıdır?” sorusu soruldu. İstanbul’da 3. dönem Esenler Belediye Başkanlığı görevini yürüten M. Tevfik Göksu, AK Partili belediye başkanları arasında en başarılı belediye başkanı seçildi. Katılımcıların yüzde 64.7’si Göksu’yu başarılı bularak zirveye taşıdı.

 

YİNE ZİRVEDE!

 

Araştırmaya göre İstanbul genelinde “En Başarılı İlçe Belediye Başkanı” yüzde 64.7 oy oranıyla daha önce de benzer bir çok araştırmada zirvede yer alan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu oldu. Diğer belediye başkanlarının önünde zirvede birinci olan Göksu’yu, yüzde 62.6 oy alarak ikinci olan Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz takip etti. Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin yüzde 61.1 oy oranı ile üçüncü, yüzde 56.4 oy oranı ile Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen dördüncü ve yüzde 53.8 oy oranı ile Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin ise beşinci seçildi.

 

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİMİZİN TAKDİR GÖRMESİ GURUR VERİCİ

 

11 yılda Esenler’de hayata geçirdiği marka projelerle Esenlerlilerin takdirini kazanan Göksu, kentsel dönüşümden fiziki, sosyal ve kültürel alandaki yüzlerce başarılı çalışmasıyla anketlerde ve seçimlerde hep zirvede yer aldı. Gönül Belediyeciliği için çıktıkları yolda takdir edilmekten büyük gurur duyduklarını belirten Göksu, “Esenler’e 2009 yılından beri büyük hizmet ve emek veriyoruz. AK Parti’nin ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla bu hizmeti gönülden bir hizmet olarak sürdürüyoruz. Gerek seçimlerde gerekse saha araştırmalarında vatandaşlarımızın takdiri beni ve ekip arkadaşlarımı çok mutlu ediyor. Marifetin iltifatla taçlanması çok güzel bir duygu. Esenler’in huzuru ve umudu için, Esenler’i marka bir şehir hâline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Diğer Haberler