Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 9 Mayıs 2019

ABONE OL

İmam Ve Müezzinlerden Musiki Konseri

Esenler'deki imam ve müezzinlerden oluşan Esenler Elhan Topluluğu, seçkin musiki eserlerinden sundukları konserle gönüllere dokundu.

Esenler’deki imam ve müezzinlerden oluşan Esenler Elhan Topluluğu, seçkin musiki eserlerinden sundukları konserle gönüllere dokundu.

Esenler Belediyesi, “Ramazan Yeniden Diriliştir” konseptiyle düzenlediği etkinlikler kapsamında gerçekleşen “Anadolu’yu Mayalayanlar” programında, cihan padişahlarına yön veren maneviyat sultanı Aziz Mahmud Hüdayi Hazretleri’ni andı. Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan gecede Ali Tüfekçi yönetiminde Esenler’deki imam ve müezzinlerden oluşan Esenler Elhan Topluluğu bir konser verdi. Seçkin musiki eserlerinden örnekler sunan Esenler Elhan Topluluğu, dinleyenlerin gönüllerine dokundu.

RAMAZAN’IN BEREKETİNİ ESENLER’E YAYIYORUZ

Dörtyol Meydanı’nda Esenlerliler ile bir araya gelen Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu da, Esenler’in tüm sokaklarında Ramazan’ın ruhunu yaşatmak için çalıştıklarını belirterek, “Esenler’de Ramazan bereketinin hissedilmesi için, Esenler’deki bütün kardeşlerimizle gönül birliği içinde bu Ramazan’ı ihya etmeye çalışıyoruz. Her zaman olduğu gibi Ramazan’da da ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yanında yer alıyoruz. Ülkemiz de yine mazlumların yanında yer alarak bu toprakların bereketini yeryüzündeki bütün insanlara ulaştırmanın hazzını yaşıyor” diye konuştu.

Diğer Haberler