Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 31 Ekim 2013

ABONE OL

İletişim İçin Estim Sahnede

Esenler Belediyesi Toplumsal İletişim Merkezi (ESTİM), hem kendi, hem de belediye hizmetlerini mahallelerde tiyatro oyunu ile vatandaşlara tanıtıyor. Oyun, yoğun ilgi görüyor.

Vatandaşa en üst seviyede iletişim hizmeti verilmesi, hizmet kalitesinin arttırılması, süreçlerdeki zaman, emek ve maddi kayıpların giderilmesi amacıyla Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren ESTİM’i (Esenler Belediyesi Toplumsal İletişim Merkezi) mobil iletişim aracı ile güçlendiren Esenler Belediyesi, şimdi bu aracı tiyatro ile vatandaşa tanıtıyor.

“Her şartta ve her durumda vatandaşa hızlı hizmet” ilkesiyle çalışan ESTİM, “Siz gelemiyorsanız biz kapınızdayız” sloganıyla başlattığı mobil hizmetlerden vatandaşların daha aktif yararlanabilmesi için bu yeni hizmet anlayışını tanıtmaya başladı. ESTİM tanıtım için de tiyatroyu seçti. Her mahalle meydanında, özel olarak bestelenen müzik eşliğinde 5 kişilik profesyonel tiyatro ekibi, esprili bir dil ile ESTİM’in hizmetlerini tanıtıyor. Esenler’in 16 mahallesinde sergilenecek ve yaklaşık yarım saat süren oyun ile vatandaşlar, hem belediye hizmetlerinden nasıl yararlanacaklarını, hem de ESTİM aracılığı ile bu hizmetlere nasıl ulaşacaklarını öğreniyorlar. Tiyatro oyunu, Esenler halkı tarafından da yoğun ilgi görüyor.

Diğer Haberler