Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 11 Mart 2014

ABONE OL

İdeallerinize Birlikte Ulaşacağız

"Gençlerle Baş Başa" projesi kapsamında Esenlerli öğrencilerle buluşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, gençlere “Esenler Belediyesi olarak ideallerinize ulaşmanız için birlikte yürüyeceğiz” sözü verdi.

“Gençlerle Baş Başa” projesi kapsamında Esenlerli öğrencilerle buluşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, gençlere “Esenler Belediyesi olarak ideallerinize ulaşmanız için birlikte yürüyeceğiz” sözü verdi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Esenler Belediyesi Gençlik Meclisi tarafından hayata geçirilen “Gençlerle Baş Başa” projesi kapsamında öğrencilerle buluşuyor. İlçede eğitim gören lise öğrencileriyle her fırsatta bir araya gelen Göksu, son olarak Esenler Kız Teknik ve Meslek Lisesi öğrencileriyle buluştu. Göksu’ya; Esenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Ercan, Esenler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hüseyin Cerrahoğlu, Esenler Belediyesi Gençlik Meclisi Başkanı Burhan Şentürk ve Okul Müdürü Nurettin Esirkiş de eşlik etti.

HAYAL EDİP KAZANACAKLAR

Başkan Göksu, sınıfları tek tek gezerek öğrencilerle sohbet etti, öğrencilere belediyeden bir istekleri olup olmadığını sordu. Proje kapsamında öğrencilere Ali Fuat Başgil’in kaleme aldığı “Gençlerle Baş Başa” kitabını hediye eden Göksu, “Sizlere Ali Fuat Başgil’in Gençlerle Baş Başa kitabını hediye ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tavsiye edilen güzel bir kitap. Bu kitabı mutlaka okuyun, hayatınızın en önemli zamanında size rehberlik yapacaktır” dedi.

“Hayatta ne olmak istiyorsanız, biz Esenler Belediyesi olarak size yardım edeceğiz ve ideallerinize ulaşmanız için birlikte yürüyeceğiz” diyenGöksu, öğrencilere “Esenler 2023’ü Hayal Et Kazan” başlıklı formları da dağıttı. Göksu, Esenler Belediyesi’nin 1453 Genç Lider Projesi’nde yer almak isteyen ve “2023 yılında nasıl bir Esenler hayal ediyorsunuz?” sorusunu en iyi şekilde cevaplayarak projelendiren öğrencinin de ister yurt içi, ister yurt dışı eğitimiyle ödüllendirileceğini söyledi.

TABLET PC’LER GELİYOR

Göksu,öğrencilere Esenler’deki okullarda 24 Mart’tan itibaren Tablet PC’lerin dağıtılmaya başlanacağı bilgisini de verdi. Öğrenciler de Göksu’nun bu haberini sevinçle karşıladı.

Diğer Haberler