Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Aralık 2017

ABONE OL

İbb, Esenler Muhtarlarını Ağırladı

İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü, Esenler ilçe muhtarları ile düzenlediği istişare toplantısında muhtarların talep ve görüşlerini aldı.

İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü, Esenler ilçe muhtarları ile düzenlediği istişare toplantısında muhtarların talep ve görüşlerini aldı.

İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü, Esenler ilçe muhtarları ile Çırpıcı Sosyal Tesisleri’nde istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda muhtarların talep ve görüşleri alındı.

İBB birimleri ve iştiraklerin ilgili müdürleri ile temsilcileri Esenler muhtarlarının taleplerini aldı ve gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti. Muhtarlar, toplantı sonrası İBB Muhtarlıklar Müdürlüğü’nün gerçekleştirmiş olduğu toplantılardan ve İBBMuhtar uygulamasından memnun olduklarını söyledi.

İBBMuhtar uygulaması üzerinden muhtarlarla iletişimin anlık yapılabildiğini ve herhangi bir talebin muhtarlar tarafından anında fotoğraflanarak İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü’ne iletildiğini ifade eden muhtarlar, her türlü talebi bu uygulama sayesinde gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Toplantı, Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Faruk Aydın, Muhtarlıklar Müdürlüğü yöneticileri ve muhtarların hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından sona erdi.

Diğer Haberler