Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Haziran 2016

ABONE OL

Heredot Cevdet’ten Sohbet Ve Şiir

Heredot Cevdet karakteriyle tanınan Hasan Kaçan, Helva Sohbetleri'nde çeşitli hikayeler anlattı, şiirler okudu. Helva Sohbetleri, Heredot Cevdet'in etkileyici anlatımıyla hem damaklarda hem de gönüllerde tat bıraktı.

Heredot Cevdet karakteriyle tanınan Hasan Kaçan, Helva Sohbetleri’nde çeşitli hikayeler anlattı, şiirler okudu. Helva Sohbetleri, Heredot Cevdet’in etkileyici anlatımıyla hem damaklarda hem de gönüllerde tat bıraktı.

Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından geçen yıl başlatılan ve bir Osmanlı geleneği olan Helva Sohbetleri, Heredot Cevdet karakteriyle tanınan Hasan Kaçan’ın etkileyici anlatımıyla Ramazan boyunca her hafta Esenler’in farklı noktalarında devam ediyor.

Helva Sohbetleri, Heredot Cevdet’in etkileyici anlatımıyla hem damaklarda hem de gönüllerde tat bırakıyor. Heredot Cevdet’le Helva Sohbetleri bu hafta Esenler’deki Taşocağı Caddesi’nde gerçekleşti. Özellikle çocuklar bu tatlı sohbete büyük ilgi gösterdi.

AĞIZLAR HELVAYLA TATLANDI

Heredot Cevdet ile Helva Sohbetleri programı sırasında hikayeleri dinlemeye gelen Esenlerlilere helva ikram edildi. Helvalarını yiyerek ağızları tatlanan çocuklar Heredot Cevdet’i büyük bir dikkat ve keyifler dinlediler.

‘ÇANAKKALE ŞEHİTLERİ’NE ŞİİR

Heredot Cevdet, programa gelen çocuklardan birini ‘Ölü’ karakterini oynaması için sahneye davet etti. Heredot Cevdet anlattığı birçok hikayenin yanı sıra İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy’un “Çanakkale Şehitlerine” adlı şiirini de okudu.

Diğer Haberler