Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 18 Şubat 2014

ABONE OL

Her Mahalleye Bir Otopark

Esenler’deki mahalle muhtarlarıyla düzenlenen toplantıda konuşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Esenler’de her mahalleye bir otopark yapacağız” dedi.

Esenler’deki mahalle muhtarlarıyla düzenlenen toplantıda konuşan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Esenler’de her mahalleye bir otopark yapacağız” dedi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi. Esenler’in gelişimi ve değişimi için sorunların görüşülüp çözüm önerilerinin tartışılması amacıyla düzenlenen toplantıya Başkan Göksu’nun yanı sıra; Belediye Başkan Danışmanı Abdullah Aksu, Esenler Belediyesi Fen İşleri Müdürü Nihat Karataş ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda ağırlıklı olarak Esenler’deki mahalle, sokak, cadde düzenlemeleri ve otopark yatırımları gibi konular konuşuldu. İlçede yapılan sosyal, kentsel ve fiziksel çalışmalardan kısaca bahseden Göksu, “Esenler’de mahalle mahalle projeler hazırlayacağız. Bu süreçte de siz muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın isteklerini göz önünde bulunduracağız” dedi. Esenler’de yeni dönemde ağırlıklı olarak spor, otopark ve kentsel dönüşüme yönelik yatırım yapacaklarını kaydeden Göksu, Esenler’in gelişimi için mahalle muhtarlarının desteğinin çok önemli olduğunu ve kendilerinden bu desteği beklediklerini ifade etti.

GÖKSU’DAN OTOPARK SÖZÜ

Belediye olarak cadde düzenlemeleri ve otopark yatırımları gibi konulardaki çalışmalarından da söz eden Göksu, “Esenler’e prestij caddeler yapacağız. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa trafiği yer altına almak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve Allah nasip ederse Esenler’de her mahalleye bir otopark yapacağız” diye konuştu.

Toplantı, Göksu’nun gerçekleşmesi planlanan cadde düzenlemelerini barkovizyon eşliğinde mahalle mahalle ele aldıktan sonra muhtarların görüş ve çözüm önerilerini sunmalarıyla sona erdi.

Diğer Haberler