Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 10 Mart 2016

ABONE OL

Hem Parkede Hem Minderde Mücadele

Esenler Belediyesi tarafından "Spor İle Hayata İlk Adım" projesi kapsamında gerçekleştirilen spor müsabakaları, güreş ve basketbol turnuvaları ile sona erdi.

Esenler Belediyesi tarafından “Spor İle Hayata İlk Adım” projesi kapsamında gerçekleştirilen spor müsabakaları, güreş ve basketbol turnuvaları ile sona erdi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Esenler Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu, basketbol ve güreş branşlarında gençlerin nefes kesen mücadelelerine sahne oldu.

MİNDERE 100 GÜREŞÇİ ÇIKTI

Güreş branşında yıldızlar ve gençler kategorisinde toplam 100 sporcu mindere çıktı. Ata sporu olarak günümüzde önemli bir yere sahip olan güreş müsabakalarına ailelerin ilgisi de hayli yüksekti. Turnuvada dereceye giren sporcular, madalyalarını Tesis Müdürü Barış Karahan’ın elinden aldı. Genç sporcuların madalya sevincine aileleri de ortak oldu.

PARKEDE ÇEKİŞMELİ MAÇLAR OYNANDI

“Spor İle Hayata İlk Adım” projesi kapsamında düzenlenen 4’lü basketbol turnuvasında da nefesler tutuldu. İlk maçta Atışalanı Anadolu Lisesi, Özel Sınav Lisesi’ni zorlu bir mücadelenin ardından yenmeyi başardı. Atışalanı Anadolu Lisesi Basketbol Takımı, diğer karşılaşmayı da kazanarak kupanın sahibi oldu.

Güreş Branşında Dereceye Giren Takımlar

1. Esenler Spor Kompleksi ve Yüzme Havuzu

2. Menderes Ortaokulu

3. İsmetpaşa İlkokulu

Basketbol Branşında Dereceye Giren Takımlar

1. Atışalanı Anadolu Lisesi

2. Özel Sınav Lisesi

3. Atışalanı Anadolu Lisesi B

Diğer Haberler