Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Haziran 2016

ABONE OL

Haydi Çocuklar Bu Yaz Da Spora!

Esenler Belediyesi'nin, Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle düzenleyeceği Yaz Spor Okulu'na kayıt olmak isteyen 5-18 yaş arasındaki çocuk ve gençler, 8 Temmuz Cuma gününe kadar başvuru yapabilirler.

Esenler Belediyesi’nin, Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle düzenleyeceği Yaz Spor Okulu’na kayıt olmak isteyen 5-18 yaş arasındaki çocuk ve gençler, 8 Temmuz Cuma gününe kadar başvuru yapabilirler.

Esenler Belediyesi’nin, Esenler Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü işbirliğiyle “Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla düzenleyeceği Yaz Spor Okulu’na kayıtlar için başvurular başladı. Başvuru için son tarih; 8 Temmuz Cuma.

FORMA VE ŞORTLAR HEDİYE

Esenler Belediyesi Spor Kompleksi’nde, 5-18 yaş gruplarına yönelik düzenlenecek Yaz Spor Okulu’na bedensel engelli çocuk ve gençler de katılabilecek. 12 Temmuz – 2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Yaz Spor Okulu’nda, 10 uzman antrenör tarafından; basketbol, voleybol, badminton, masa tenisi, satranç ve atletizm branşlarında eğitimler verilecek. Dileyen kursiyerler birden fazla branşa kayıt yaptırabilecekler. Kurslar, haftaiçi 10.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek. Yaz Spor Okullarına katılan tüm öğrencilere forma ve şort hediye edilecek.

KAYIT İÇİN…

Kayıt yaptırmak isteyenler; http://www.esenler.gov.tr/default_B0.aspx?id=911 adresindeki formu doldurarak, Birlik Mahallesi’nnde bulunan Hacı Lütfiye Gürses Bilgievi‘ne bırakabilirler.

Diğer Haberler