Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Haziran 2012

ABONE OL

Hayatın Silgisi Yok…

Esenler Belediyesi’nin personelin moral-motivasyonunu artırıcı, çalışanlar arasında ve vatandaşa karşı ilişki düzeyini güçlendirici “Hayatın Silgisi Yok” seminerleri verildi.

Esenler Belediyesi’nin personelin moral-motivasyonunu artırıcı, çalışanlar arasında ve vatandaşa karşı ilişki düzeyini güçlendirici çeşitli hizmet içi eğitim ve “Hayatın Silgisi Yok” semineri verildi. 

Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından personelin moral ve motivasyonun artırılması, vatandaş ve diğer çalışanlarla olan ilişki düzeylerinin hizmet gerekleri doğrultusunda iyileştirilmesi amacıyla düzenlenen hizmet içi eğitimler verildi. Etkili İletişim, Kurumsal Motivasyon, Kişisel Motivasyonu Arttırma Teknikleri, Zor İnsanlarla Başa Çıkmak, Pozitif Düşünme ve Yaşamak, Protokol ve Nezaket Kuralları, Yönetici Asistanlığı ve Sekreterlik Becerileri, Telefonda Etkili İletişim Teknikleri, Stres Yönetimi ve Vatandaşla Başarılı İletişim ve Davranış Teknikleri, Psikolojik İkna Teknikleri ve Kelimeleri Etkin Kullanma gibi konularda, alanında uzman eğitimciler tarafından iki ay boyunca verilen hizmet içi eğitimler belediye personeli tarafından son derece verimli oldu. Hizmet içi eğitimler ile birlikte “İletişim ve Motivasyon” konulu Türkiye’de ilk eğitim tabanlı hüzünlü güldürü olan “Hayatın Silgisi Yok” adı altında bir de seminer verildi,

NLP Uzmanı ve Davranış Bilimci Ümit Hakan Bozkurt’un da katıldığı ve Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminer Esenler Belediyesi personel tarafından yoğun ilgi gördü. Personelin hem kendi aralarındaki, hem de halk ile olan iletişimi için gerekli beceriler kazanmalarını sağlamak amacıyla hizmet içi eğitimler düzenlediklerini söyleyen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, “Hizmetleriniz ne kadar güzel ve iyi olursa olsun, iletişimsiz hiçbir işe yaramaz. Bu sebeple personelimizin hem vatandaşımız,  hem de kendi aralarındaki ilişkileri güçlendirmelerine yardımcı olacak eğitimler veriyoruz. Böylece hizmet anlayışımızda fark oluşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Diğer Haberler