Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 8 Mayıs 2015

ABONE OL

Hatipoğlu’ndan Önemli Uyarı

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Gönül Sohbetleri programına konuk olan İlahiyatçı-Yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, son zamanlarda Hz. Muhammed (S.A.V.)'e karşı çok büyük bir algı operasyonunun yürütüldüğünü söyledi.

Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Gönül Sohbetleri programına konuk olan İlahiyatçı-Yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, son zamanlarda Hz. Muhammed (S.A.V.)’e karşı çok büyük bir algı operasyonunun yürütüldüğünü söyledi.

Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi, Gönül Sohbetleri programında İlahiyatçı-Yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na ev sahipliği yaptı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından her ay düzenlenen programda konuşan Hatipoğlu, Hz. Muhammed (S.A.V.)’in adaletini ve O’na neden saygı duyulması gerektiğini anlattı.

İlahiyatçı-Yazar Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bazı kesimlerin İslam’ı Hz. Muhammedsiz bir din haline getirmeye çalıştığına dikkat çekerek, Hz. Muhammed (S.A.V.)’e karşı çok büyük bir algı operasyonunun yürütüldüğünü söyledi.

Son zamanlarda Hz. Peygamber’in itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını ifade eden Hatipoğlu, “Bazı kesimler, ‘Peygamber’e inanmanıza gerek yok, herhangi peygamberden birine inansanız bile Müslüman olmanıza kafidir’ diyorlar. Alttan alta İncil dağıtıyorlar. Bunu yapan İslam’a inanmayanlar değil, Müslümanlar bu işi yapıyorlar” dedi.

Diğer Haberler