Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 17 Nisan 2014

ABONE OL

Halkı Dinlemeye Devam…

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, geleneği bozmadı ve her hafta Çarşamba günleri düzenlediği halk günü programına kaldığı yerden devam etti. Göksu, halk gününde vatandaşların istek, şikâyet, talep ve önerilerini dinledi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, geleneği bozmadı ve her hafta Çarşamba günleri düzenlediği halk günü programına kaldığı yerden devam etti. Göksu, halk gününde vatandaşların istek, şikâyet, talep ve önerilerini dinledi.

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, yeni döneminin ilk halk gününde vatandaşlarla bir araya geldi. Halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanı Göksu’ya ilettiği Halk Günü programında Belediye Başkanı Göksu, vatandaşlarla birebir görüştü.

Esenler Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programda, Belediye Başkanı Göksu’nun yanında Danışmanları, Belediye Birim Müdürleri, İSKİ, İGDAŞ ve TEDAŞ yetkilileri de hazır bulundu. Yanına gelen her vatandaşın istek, şikâyet, talep ve önerileri tek tek dinleyen Göksu, sorunlarına bizzat çözümler bulurken, talep ve önerileri de değerlendireceklerini kaydetti.

Esenler halkı ile doğrudan iletişim kurmak ve sorunlara yerinde, hızlı çözüm amacıyla düzenlenen halk gününde Göksu’yu ziyaret eden vatandaşlar da taleplerini Göksu’ya ve ilgili belediye birim müdürlerine iletme imkânı buldu.

KENTSEL DÖNÜŞÜM TALEBİ

Halk günü’nde Başkan Göksu’yu ziyaret eden bir grup Fatih Mahallesi sakini, Esenler Belediyesi’nin yürüttüğü kentsel dönüşüm çalışmalarını desteklediklerini ve Fatih Mahallesi’nin de projeye dâhil olmasını istedi. Mahalle sakinlerinin taleplerini değerlendireceklerini söyleyen Göksu da en kısa zamanda Fatih Mahallesi’ni ziyaret edeceğini ve mahalle sakinleriyle bu konuyu görüşeceğini belirtti.

ESNAF’TAN GÖKSU’YA HEDİYE

Halk Günü’nde Göksu’yu ziyaret eden iki esnaf ise; Belediye Başkanı Göksu’yu yeniden Belediye Başkanı olarak göreve gelişi nedeniyle tebrik ederek, bugüne kadar Dörtyol Meydanı’nda yaptığı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür etti. Belediye Başkanı Göksu’ya karakalemle kendi elleriyle çizdikleri portreyi hediye takdim eden Kutay Giyim ve Elit Sigorta’nın yetkilileri Erol Karanlık ve Şemdin Çapkan, “Belediye Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilemek için ziyaret etmek istedik. Sağ olsun Dörtyol Meydanı’nda çok güzel çalışmalarda bulundu. Kendisine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Diğer Haberler