Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 28 Aralık 2015

ABONE OL

Hakalmaz Kardeşlik İçin Söyledi

Türkiye'nin 7 bölgesinden söylediği türkülerle kardeşlik mesajları veren Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Orhan Hakalmaz, Esenler'de verdiği konserde türküseverlerden tam not aldı.

Türkiye’nin 7 bölgesinden söylediği türkülerle kardeşlik mesajları veren Türk Halk Müziği’nin sevilen sesi Orhan Hakalmaz, Esenler’de verdiği konserde türküseverlerden tam not aldı.

Türk Halk Müziği’nin sevilen ismi Orhan Hakalmaz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği konserde Esenlerli hayranlarıyla bir araya geldi.Esenler Belediyesi Dr. Kadir Topbaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Esenlerliler yoğun ilgi gösterdi.

BU SALONDA SÖYLEMEK MUTLULUK VERİCİ

Esenlerlilerle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Orhan Hakalmaz, “Eskiden böyle salonları sadece Avrupa’ya gittiğimizde görürdük. Marifet iltifata tabiidir. Geldiğiniz için çok teşekkürler” dedi.

7 BÖLGEDEN TÜRKÜLER

Repertuarında Aşık Veysel, Neşet Ertaş ve Musa Eroğlu gibi Türk Hak Müziği’nin önde gelen isimlerinden “Telli Turnam”, “Yayan Dünya” ve “Kara Tren” gibi eserlere yer veren Orhan Hakalmaz, kendi eserlerini de seslendirdi. Kardeşliğin önemine vurgu yapan sanatçı, Türkiye’nin 7 bölgesinden türküler söyledi.

Diğer Haberler