Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 15 Şubat 2018

ABONE OL

Hainler Tiyatro Oynuyorlar

15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün işgal girişimi ile Esenler Birlik Köprüsü'ndeki olaylarda 5 kişinin şehit olmasıyla ilgili davayı takip eden Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, hainlerin mahkeme salonunda tiyatro oynamaya devam ettiklerini söyledi.

15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün işgal girişimi ile Esenler Birlik Köprüsü’ndeki olaylarda 5 kişinin şehit olmasıyla ilgili davayı takip eden Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, hainlerin mahkeme salonunda tiyatro oynamaya devam ettiklerini söyledi.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)’nün 15 Temmuz’daki darbe girişimi sırasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nün işgal girişimi ile Esenler Birlik Köprüsü’ndeki olaylarda 5 kişinin şehit olmasıyla ilgili davaya İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Bakırköy Adalet Sarayı’nda görülen davanın bugünkü oturumuna Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Başkan Danışmanı Abdullah Aksu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Gökhan Taran ve AK Parti Esenler İlçe Eski Başkanı Umut Özkan’ın yanı sıra şehit yakınları ve gaziler de katıldı.

HAİNLERE HAK ETTİKLERİ CEZA VERİLECEKTİR

Aralarında tankın içinden çıkan eski emniyet müdürü Mithat Aynacı’nın da bulunduğu 23’ü tutuklu 67 sanıklı davanın 13’üncü duruşması sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, hainlerin mahkeme salonunda tiyatro oynamaya devam ettiklerini söyledi.

15 Temmuz darbe girişimine katılan hainlerin milletin yüreğinde mahkum olduğunu bir kez daha belirten Başkan Göksu, “İnşallah adalette gerekli kararı vererek bu hainlere hak ettikleri cezayı verecektir. Vicdanları rahatlatacak bir karar verileceğine inanıyoruz. Bu duruşmalara katılarak, şehit ailelerimize ve gazilerimize sahip çıktığımızı ve her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ediyoruz” dedi.

Diğer Haberler