Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 13 Kasım 2015

ABONE OL

Hacivat – Karagözle Kitabı Sevdiler

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü'nün bünyesindeki Esma Biltaci Anne Çocuk ve Oyun Merkezi, Dünya Çocuk Kitapları Haftası münasebetiyle, Hacivat ve Karagöz orta oyunu düzenledi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün bünyesindeki Esma Biltaci Anne Çocuk ve Oyun Merkezi, Dünya Çocuk Kitapları Haftası münasebetiyle, Hacivat ve Karagöz orta oyunu düzenledi.

Esenler Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün bünyesindeki Esma Biltaci Anne Çocuk Oyun Merkezi, 9-15 Kasım Dünya Çocuk Kitapları Haftası dolayısıyla bir program düzenledi. Esenler Belediyesi Esma Biltaci Anne Çocuk ve Oyun Merkezi Tiyatro Salonu’nda Hacivat Karagöz orta oyunu ile başlayan program, düzenlenen mini konser ile devam etti.

ÇOCUKLARA KUMBARA HEDİYE EDİLDİ

Gün içerisinde farklı yaş gruplarına yönelik gerçekleşen tiyatro oyunu ve konser ile çocuklar keyifli vakit geçirdiler. Hacivat ve Karagöz, gösterinin sonunda çocuklara ”Benim Kitap Hazinem” isimli kumbara hediye etti. Hediye edilen kumbaralarda biriktirilen paralar için 15 gün sonra kitap fuarı düzenlenecek. Kitap fuarında çocuklar biriktirmiş oldukları paralar ile birbirinden güzel kitaplar almaları sağlanacak.

Diğer Haberler