Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 8 Nisan 2012

ABONE OL

Gür’ün Onuruna Veda Yemeği

Esenler eski Sağlık Grup Başkanı Dr. Çiğdem Gür’ün onuruna verilen veda yemeğinde konuşan Esenler Belediye Başkanı Göksu, “Esenler çok hızlı bir değişim ve dönüşüm süreci içinde. Bir şehrin insani yüzü Esenler’de yaşıyor” dedi.

Esenler eski Sağlık Grup Başkanı Dr. Çiğdem Gür’ün onuruna verilen veda yemeğinde konuşan Esenler Belediye Başkanı Göksu, “Esenler çok hızlı bir değişim ve dönüşüm süreci içinde. Bir şehrin insani yüzü Esenler’de yaşıyor” dedi. Şişli Sağlık Grup Başkanlığı’na atanan Esenler eski Sağlık Grup Başkanı Dr. Çiğdem Gür’ün onuruna Esenler Belediyesi Kültür Merkezi’nde bir veda yemeği düzenlendi. Yemeğe; Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Esenler İlçe Emniyet Müdürü Murat Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Umut Özkan, mahalle muhtarları ve çok sayıda ilçede hizmet veren sağlık çalışanı katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğin ardından duygu ve düşüncelerini belirtmek için bir konuşma yapan Esenler Sağlık Grup Başkanı Dr. Çiğdem Gür, meslek hayatı boyunca en çok mutlu olduğu ve en keyif alarak Sağlık Grup Başkanlığı görevini yaptığı ilçenin Esenler olduğunu söyledi. Hem sevinci, hem de üzüntüyü bir arada yaşadığını söyleyen Gür, “Kalbim Esenler’de” dedi. Gür, her zaman hayat tecrübesini kendisiyle paylaşan Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu’na ve ilçede sağlık alanında yaptığı çalışmalardan dolayı Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu’ya teşekkür ederek sözlerini tamamladı. Gür’ün ardından konuşan Esenler’in yeni Sağlık Grup Başkanı Doğan Ünsal da, “Buradaki olumlu atmosfer, görevden ayrılışımın hüznünü hafifletti” dedi. Esenler’i yakından takip ettiğini söyleyen Ünsal, Esenler’in geçmiş yıllara göre gelişime hızla ayak uydurduğunu belirtti.

Bir şehrin insani yüzü Esenler’deProgramda konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu ise; çok hızlı bir değişim ve dönüşüm süreci içinde olduklarını söyleyerek, “Esenler’in kaderinin döndüğünü düşünüyorum. Bir şehrin insani yüzü Esenler’de yaşıyor” dedi. Esenler’de sağlık alanında çok önemli atılımları yaptıklarını kaydeden Göksu, ilçedeki bütün Aile Sağlığı Merkezlerini tamamladıklarını belirtti. Göksu, Esenler Belediyesi olarak sağlık alanında üzerine düşen görevleri yerine getirme gayreti içinde olduklarını vurguladı. Esenler gibi İstanbul’da lokasyon itibariyle ikinci bir ilçenin daha bulunamayacağını ifade eden Göksu, “İnsanları buraya bağlayan şey, Esenler’in insanlarıdır. İstanbul, enerjisini Esenler’den alıyor. Bu enerjiyi hep birlikte daha aktif hale getirmek ve bu enerjiyi Esenler’in her yerinde hissettirmeliyiz” dedi.Başkan Göksu’dan sonra konuşma yapan Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu da Esenler eski Sağlık Grup Başkanı Çiğdem Gür’ün Esenler’de güzel işler yaptığını vurguladı.  Madenoğlu, Gür’e yeni görevinde başarılar diledi.

Diğer Haberler