Öneri ve Talep Formu
Grup İMERA

Karadeniz müziğinin geniş kitleler tarafından sevilmesinde önemli bir payı olan Grup İmera Esenlerlilerle buluştu.

Eklenme tarihi 14 Ekim 2021

ABONE OL

GRUP İMERA KARADENİZ RÜZGÂRI ESTİRDİ

Esenler Belediyesi Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu etkinlikleri kapsamında, Karadeniz müziğinin geniş kitleler tarafından sevilmesinde önemli bir payı olan Grup İmera’yı Esenlerlilerle buluşturdu.

2020-2021 kültür sanat sezonuna güçlü bir giriş yapan Esenler Belediyesi, Karadeniz müziğinin sevilen grubu Grup İmera ile Esenler halkını unutulmaz bir konserde buluşturdu.

Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi’nde sahne alan grup, şarkıları ve sahne şovlarıyla müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği gecede İmera Grubu, seslendirdikleri “İmera Fera”, “Emri Olur”, “Bitmeyen Sevda” ve“Vazgeçtim” gibi parçalarla salondakileri coşturdu. Vatandaşlar Grup İmera’nın seslendirdiği şarkılara eşlik ederek gönüllerince eğlendi. Konser koronavirüs tedbirlerine uygun bir şekilde gerçekleşti.

KARADENİZ’İN SEVİLEN GRUBU

Karadeniz müziğinin önemli temsilcilerinden olan Grup İmera 2013 yılında kuruldu ve bugüne kadar çok sevilen Karadeniz şarkılarına hayat verdiler. YouTube’da da 400 binden fazla takipçisi bulunan grubun sevilen şarkılarından birini ise aşağıdaki videoda dinleyebilirsiniz.

Diğer Haberler