Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 21 Nisan 2021

ABONE OL

GÖNÜLLERİ MEST EDEN RAMAZAN KONSERLERİ

Esenler Belediyesi’nin her yıl Ramazan ayına özel düzenlediği meydan konserleri, bu yıl da dijital platformlarda izleyiciyle buluşuyor. Ramazan ayının huzur dolu iklimini yaşatan konserler, Şehir Ekranı TV’de izleyenlerle buluşuyor.

Şehir Ekranı TV aracılığıyla Ramazan coşkusunu evlere taşıyan Esenler Belediyesi, özel konser programlarıyla izleyenlerin gönlüne ziyafet yaşatıyor. Covid-19 tedbirleri nedeniyle çevrim içi düzenlenen konser etkinlikleri, birbirinden değerli sanatçıların katılımıyla gerçekleşiyor. Ramazan’a özel nağmeler, her akşam kulakların pasını siliyor.

 

KALPLER HUZUR BULDU

 

‘Esenler’de Ramazan’ programında izleyiciyle buluşan konserlerin ilkinde Ömer Çelik ve Abdülbaki Kömür sahne aldı. İkinci gün programa katılan Ubeydullah Sezikli ilahileriyle kalplere huzur verdi. Ramazan’ın üçüncü günü sahne alan rap sanatçısı-hafız Resul Aydemir, kendine özgü tarzı ve seslendirdiği parçalarlabeğeni topladı. Ramazan’ın dördüncü günü şair Dursun Ali Erzincanlı sevilen şiirlerini seslendirerek izleyiciyle buluştu. Ramazan’ın beşinci günü ise ESEV Dost Meclisi ekibi, performansını sergiledi.

 

Her akşam ekranlara gelen Ramazan konserlerinin yedinci gününde tasavvuf müziği sanatçısı Adem Tay, ‘Donandı Her Yer Kandiller İle’, ‘Ey Gönül Bakma Cihana Gün Gelir Seyran Gider’ gibi pek çok eser seslendirdi.

 

On bir ayın sultanı Ramazan’ın sekizinci gününde de Halil Necipoğlu ve Furkan Necipoğlu konseri ekranlara geldi. Konserde ilahiyatçı- tasavvuf müziği sanatçısı Halil Necipoğlu; ‘Feryad-ı Gam’, ‘Ömrün Bitirmiş Viranemiyem’ ve daha birçok eser seslendirdi.

 

Ramazan ayı boyunca birbirinden değerli sanatçıların katılımıyla gerçekleşecek konserler, Şehir Ekranı TV’de izleyiciyle buluşmaya devam edecek.

Diğer Haberler