Öneri ve Talep Formu

Eklenme tarihi 29 Temmuz 2013

ABONE OL

Göksu Yozgatlıların İftarındaydı

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nun düzenlediği iftar programında konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Biz, Yozgatlılarla dudaktan dudağa konuşan değil, gönülden gönüle ulaşan yol arkadaşlarıyız” dedi.

İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nun düzenlediği iftar programında konuşan Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, “Biz, Yozgatlılarla dudaktan dudağa konuşan değil, gönülden gönüle ulaşan yol arkadaşlarıyız” dedi.Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İstanbul Yozgatlılar Federasyonu’nun düzenlediği iftar programına katıldı. Esenler Belediyesi Kemer Stadyumu’nda düzenlenen programda Göksu’ya AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan da eşlik etti. Programda binlerce Yozgatlı ile bir araya gelerek bir konuşma yapan Başkan Göksu, programındaki yoğunluktan dolayı geceye katılamayan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın Yozgatlılara selamını ileterek söze başladı. GÖNÜLDEN GÖNÜLE YOL ARKADAŞIYIZ

“Siz bu ülkenin birliğinde, dirliğinde, heyecanında en önemli görevi üstlenmiş kardeşlerimizsiniz” diyen Göksu, “Biz Esenler’deki Yozgatlı kardeşlerimizle yüzde yüz mutabakatla aynı yolda yürüyoruz, aynı heyecanı paylaşıyoruz, aynı derdi paylaşıyoruz, aynı şeyle dertleniyor, aynı şeyle üzülüyor, aynı şeyle mutlu oluyoruz. Ben biliyorum ki sadece Esenler’dekilerle değil, hepsiyle aynı duyguları paylaşıyoruz” şeklinde konuştu. “Yozgatlılarla biz dudaktan dudağa konuşan değil, gönülden gönüle ulaşan yol arkadaşlarıyız, bundan biz eminiz Allah’ın izniyle” diyen Göksu, birbiriyle görüşme fırsatı bulamayan dostların böyle iftar programlarında bir araya gelmesinin çok önemli olduğunu kaydetti.Konuşmasının ardından İstanbul Yozgatlılar Federasyonu yetkilileri günün anısına Göksu’ya bir hediye takdim etti.

Diğer Haberler